Nasza misja

Każdego roku nauczyciele, informatycy z wielu szkół projektują nowe dyplomy na różne szkolne okoliczności. Na zakończenie roku szkolnego, wzorowego ucznia, konkursowe, sportowe, wyróżnienia, podziękowania, listy pochwalne i inne. Rozumiemy ciężką pracę nauczycieli, dlatego postanowiliśmy założyć stronę z darmowymi szablonami dyplomów. Zauważyliśmy, że w Internecie brakuje strony, na której można byłoby dzielić się nowymi pomysłami. Wychodzimy więc temu na przeciw udostępniając nieodpłatnie swoje projekty dyplomów. Gorąco zachęcamy wszystkich internautów do komentowania dyplomów. Wasza opinia będzie nam pomocna przy następnych aktualizacjach strony. Dziękujemy za wsparcie oraz nadsyłane pomysły na dyplom!
Odnotowaliśmy odsłon(y) naszej strony. Dziękujemy! ;)

środa, 24 czerwca 2009

Reaktywacja Dyplomy.Org!

A więc ruszyliśmy ponownie! Być może niektórzy z Was pamiętają naszą stronę, kiedy jeszcze wyglądała tak.Po zamknięciu jej w 2007 roku strona pod adresem www.dyplomy.org witała Was krótką informacją o jej zamknięciu z przyczyn od nas niezależnych. Jednak po tak długim czasie nie zapomnieliśmy o Was i reaktywujemy stronę z darmowymi szablonami dyplomów do systemu blogowego Blogger!

W tej chwili w zasobach naszego portalu znajdują się jedynie dwa dyplomy. Proces uzupełniania zasobów do wcześniejszego stanu może potrwać tygodniami, a nawet miesiącami. Zachęcamy więc do korzystania z naszych kanałów RSS, aby być na bieżąco z nowościami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacja
Wszystkie szablony opublikowane w naszym serwisie zostały stworzone w programie Writer pakietu OpenOffice.org. Format DOC został stworzony w trybie zgodności przez powyższe oprogramowanie i używanie go w programach firmy Microsoft może przynieść odmienne efekty niż przedstawiono na stronie. Zalecamy więc pobranie darmowego pakietu biurowego OpenOffice.org ze strony http://download.openoffice.org/index.html oraz używanie udostępnionych przez nas formatów OpenDocument ODT.

Elementy graficzne wykorzystane w szablonach są naszego autorstwa lub dziełem osób trzecich, które udostępniły nam swoje grafiki lub udostępniają je na użytek publiczny zgodnie z licencją GNU GPL.

Projekty dyplomów udostępnionych w serwisie są naszym dziełem, które udostępniamy na użytek publiczny na zasadach wolnej licencji GNU GPL.

Polityka prywatności dla domeny dyplomy.org