Nasza misja

Każdego roku nauczyciele, informatycy z wielu szkół projektują nowe dyplomy na różne szkolne okoliczności. Na zakończenie roku szkolnego, wzorowego ucznia, konkursowe, sportowe, wyróżnienia, podziękowania, listy pochwalne i inne. Rozumiemy ciężką pracę nauczycieli, dlatego postanowiliśmy założyć stronę z darmowymi szablonami dyplomów. Zauważyliśmy, że w Internecie brakuje strony, na której można byłoby dzielić się nowymi pomysłami. Wychodzimy więc temu na przeciw udostępniając nieodpłatnie swoje projekty dyplomów. Gorąco zachęcamy wszystkich internautów do komentowania dyplomów. Wasza opinia będzie nam pomocna przy następnych aktualizacjach strony. Dziękujemy za wsparcie oraz nadsyłane pomysły na dyplom!
Odnotowaliśmy odsłon(y) naszej strony. Dziękujemy! ;)

piątek, 10 czerwca 2011

Jak zainstalować nasze czcionki w systemie Windows?

Najprostszym sposobem na zainstalowanie czcionki w systemie jest skopiowanie pliku czcionki do folderu %windir%\fonts (najczęściej C:\Windows\Fonts\).
  1. Kliknij przycisk Start oraz wybierz polecenie Uruchom (w Windows 7 możesz wpisywać polecenia w pasek wyszukiwania),
  2. Wpisz %windir%\fonts lub C:\Windows\Fonts, a następnie kliknij OK,
  3. Przenieś lub skopiuj do nowootwartego folderu czcionek wszystkie pliki czcionek, które chcesz zainstalować (użyj kopiuj-wklej lub po prostu przeciągnij pliki Drag&Drop).
Jeśli nadal nie udało Ci się zainstalować czcionki zapoznaj się z filmami instruktażowymi w Internecie oraz dokumentacją Microsoft Windows:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacja
Wszystkie szablony opublikowane w naszym serwisie zostały stworzone w programie Writer pakietu OpenOffice.org. Format DOC został stworzony w trybie zgodności przez powyższe oprogramowanie i używanie go w programach firmy Microsoft może przynieść odmienne efekty niż przedstawiono na stronie. Zalecamy więc pobranie darmowego pakietu biurowego OpenOffice.org ze strony http://download.openoffice.org/index.html oraz używanie udostępnionych przez nas formatów OpenDocument ODT.

Elementy graficzne wykorzystane w szablonach są naszego autorstwa lub dziełem osób trzecich, które udostępniły nam swoje grafiki lub udostępniają je na użytek publiczny zgodnie z licencją GNU GPL.

Projekty dyplomów udostępnionych w serwisie są naszym dziełem, które udostępniamy na użytek publiczny na zasadach wolnej licencji GNU GPL.

Polityka prywatności dla domeny dyplomy.org